Teenused


Teie kodusolev mööbel

Pakume teie kodusolevale mööblile professionaalset abi enamjaolt Tallinnas ja selle lähiümbruses, kuid pole välitstatud, et saame abiks olla ka kaugemates kohtades.
Vahetame teie pehme mööbli (diivan, tool, pink jms.) kulunud katteriide. Vajadusel parandame ka polstrit ja karkassi. Teostame ka vanadele diivanitele ja toolidele traditsioonilise polstri vahetust( vedrude ja meriheinaga)
Lisaks pakume puitmööbli taastamistöid, sh spooniparandused, puidukahjurite tõrje, kahjustunud puitdetailide tugevdamine või välja vahetamine, konstruktsiooni tugevdamine-parandamine, viimistlemine.
Aitame ka polstrit vajavate projektide teostamisel (nt polstriga seinapaneelid, voodipeatsed, erimõõdus diivanid, pingid, toolid, tumbad jpm.)


Ettevõttes

Teostame ule Eesti ka kliendi juures puidust moobli parandustoid, vana viimistluse uuendamist (puitosade lihvimine ja uue viimistluse pealekandmine ), katkiste puidust detailide uuesti valmistamist ja monteerimist.
Parandame voi varskendame teie aegunud ja kulunud pehmet mooblit, polsterdatud seinasid, sisse-ehitatud diivaneid-pinke ,sh parandame katkiseid ombluseid, asendame puuduolevad noobid, vahetame pealiskanga.
Samuti saame aidata teie ettevotte ruumides olevate puitdetailide restaureerimisega (trepiastmed, kasipuud jms).


Puitdetailide remonditood ehitusobjektidel (restaureerimine)

Tegeleme vaikesemahulistel ehitusobjektidel puitdetailide remonditoodega. Selle alla kuuluvad puidust talade, siseuste, treppide, kasipuude jms. lihvimine, vana varvi eemaldamine, pahteldamine,uue viimistluse pealekandmine.


Puit- ja pehmemoobli haldusteenused ettevotetele

Hotellid, restoranid, pubid, konverentsi saalid, ilusalongid – uhiskondlikult kasutatavate ruumide mooblid on korgema
kuluvusastmega. Katkine moobliese teie hotellis voi salongis voib mojutada oluliselt ruumi valjanagemist ning vajab kiiret remonti. Pakume vajadusel
lepingulist teenust, et teie kahjustatud uhiskondlik ruum saaks kiiresti ja profesionaalselt parandatud.