Ettevõtetes


Teostame üle Eesti kliendi juures puidust mööbli parandustöid, vana viimistluse uuendamist (puitosade lihvimine ja uue viimistluse pealekandmine ), katkiste puidust detailide uuesti valmistamist ja monteerimist.
Parandame või värskendame teie aegunud ja kulunud pehmet mööblit, polsterdatud seinasid, sisse-ehitatud diivaneid-pinke ,sh parandame katkiseid õmbluseid, asendame puuduolevad nööbid, vahetame pealiskanga.
Samuti saame aidata teie ettevõtte ruumides olevate puitdetailide restaureerimisega (trepiastmed, käsipuud jms).

Puitdetailide restaureerimine ehitusobjektidel


Tegeleme väikesemahulistel ehitusobjektidel puitdetailide restaureerimisega. Selle alla kuuluvad puidust talade, siseuste, treppide, käsipuude jms. lihvimine, vana värvi eemaldamine, pahteldamine,uue viimistluse pealekandmine.


Puit- ja pehmemööbli haldusteenused ettevõtetele


Hotellid, restoranid, pubid-baarid, konverentsi saalid, ilusalongid – ühiskondlikult kasutatavate ruumide mööbel on kõrgema kuluvusastmega. Katkine mööbliese teie hotellis või salongis võib mõjutada oluliselt ruumi väljanägemist ning vajab kiiret remonti. Pakume vajadusel lepingulist teenust, et teie kahjustatud ühiskondlik ruum saaks kiiresti ja professionaalselt parandatud.